DIvider

درباره ما

چیزهای بزرگ، از لحظات کوچک زاده می‌شوند. ایده‌ی بزرگِ بیفویز (Befoys) هم از یک لحظه‌ی کوچک اما مهم شروع شد. چیزی دقیقاً مثل همان لحظه‌ای که شما به‌عنوان یک [گروه کسب‌وکار] به این فکر می‌کنید که به هر دلیلی، برای تهیه‌ی محصولات ساده‌ی موردنیاز خود به یک فرد یا تأمین‌کننده‌ی خاص (که خیلی هم مناسب نیست)، محدود شده‌اید. یا همان لحظه‌ای که شما به‌عنوان یک تأمین‌کننده، می‌دانید که خوب هستید، محصولتان باارزش است، اما در بازار مبهم و پرواسطه‌ی امروز، سرگردان شده‌اید. لحظاتی که چیزهای کوچک، بحرانی می‌شوند و ذهن شما را تسخیر می‌کنند.
بیفویز زاده‌ی چنین لحظاتی است. در بیفویز دیگر قرار نیست واسطه‌ای وجود داشته باشد. قرار است در بیفویز، بدون دغدغه به کارهای اصلی و اساسی خود بپردازیم. و کنار هم باشیم؛ چراکه قرار است تمامِ ما: فعالین صنایع اقامتی، پذیرایی و تفریحی، کنار هم جمع شویم و تمام کارها را آسان کنیم. صادقانه بگوییم، وقتی همه در کنار هم و در شرایط عادلانه ایستاده باشند، نه رئیسِ بزرگی وجود دارد، نه انتخابِ اجباری، نه هزینه‌های مبهم و غیرضروری. دغدغه‌هایی که همه‌ی ما داریم و همه، هم‌نظریم که باید رفع شود.
بیفویز نتیجه‌ی تلاش و هم‌اندیشی افرادی است که به پشتوانه‌ی تخصص اصلی خود یعنی صنعت هتلداری و پذیرایی، و تجربه‌هایی که به چند نسل برمی‌گردد، راهِ حل را در ایجاد یک بازار تخصصیِ درلحظه (Real-Time) ،آنلاین و سراسری پیدا کرده‌اند؛ بازاری که در آن همه چیز عادلانه و برابر است.
بیفویز تمام‌قد می‌کوشد دغدغه‌های مشتریان و تأمین‌کنندگانِ خود را کاهش داده و بهترین‌ها را مهیا سازد تا در نهایت، لبخند آن‌ها را به دست آورد. در جهت همین کوشش است که بیفویز، نوجوانانه به اولین بودن و جسارتِ خود می‌بالد و پذیرای شراکت با تمام فعالین این حوزه است؛ ما در بیفویز برای ایجاد لبخند شما هرکاری که لازم باشد می‌کنیم و با هرکس که لازم باشد متحد می‌شویم.

about us picture
بستن
 • کاهش هزینه‌های نیروی انسانی و هزینه‌های مبهم واسطه‌های بازار خرید عمده
  • یک : هزینه‌های اضافه و مبهم
   حتماً به آن دسته از هزینه‌هایی که نه مربوط به قیمت کالاست و نه هزینه‌ی ارسال و نه هزینه‌ی نیروهای انسانی، آشنا هستید. ما به خوبی به این مسئله آگاه هستیم که تعدد واسطه‌های بازار باعث شده است فرایند خریدهای عمده برای بسیاری از مشتریان پرهزینه باشد. مخصوصاً آن هزینه‌های مبهمی که گاهی مجبور هستید به افرادی خاص پرداخت کنید. در بیفویز می‌توانید با لبخند و با خیال راحت با این هزینه‌ها خداحافظی کنید. ساختار خرید در بیفویز به‌گونه‌ای است که تمام این واسطه‌های اضافی در فرایند خرید حذف می‌شوند. وقتی این واسطه‌های اضافی حذف شوند، هزینه‌های مبهم و نامعقول آن‌ها نیز برای شما تمام می‌شود. شما به‌عنوان یک مشتری، تنها با بفویز و تأمین‌کنندگان و هزینه‌های شفافِ آن طرف هستید.
  • دو: هزینه‌های نیروی انسانی
   نیروهای انسانی در فرایند خرید عمده علاوه بر هزینه‌های مالی، هزینه‌های زمانی و انسانی هم دارند. چه چیزی بهتر از اینکه جای استخدام چند نیرو برای گشتن بازار و انجام خریدهای عمده، از آن‌ها در بخش‌های اساسی‌تر کسب‌وکار خود استفاده کنید؟ اگر بتوانید تمام آن کارها را خودتان پای لبتاپ یا گوشی و در هر زمانی که خواستید انجام دهید، فوق‌العاده نمی‌شود؟ بیفویز به واسطه‌ی پلتفرم آنلاین خود، به شما این امکان را می‌دهد که بدون هزینه‌های مالی و زمانی مربوط به نیروهای انسانی، تنها از طریق سایت و سامانه فروش آنلاین، به جست‌وجوی محصول و خریدهای عمده‌ی خود بپردازید.
 • تضمین عادلانه‌ترین قیمت از طریق ایجاد یک بازار رقابتی و آزاد
 • بازار تأمین‌کنندگان در بیفویز، یک بازار رقابتی آزاد و بر مبنای کسب بالاترین رضایت از مشتری است. تضمین ارائه پایین‌ترین قیمت بازار، یکی از اساسی‌ترین قوانین برای ارائه کالا در بیفویز است. همچنین حضور و فروش تأمین‌کنندگان در لیست فروشندگان یک کالا، به طور مستقیم وابسته به امتیازدهی و نظر خریداران است. بیفویز برای حفظ ویژگی پایین‌ترین قیمت‌های بازار، یک تیم حرفه‌ای برای نظارت و پایش قیمت‌های ارائه شده دارد تا به شما این اطمینان را دهد که قیمت‌های ارائه شده در سایت، از هر جای دیگر بازار پایین‌تر است. به این ترتیب هم هزینه‌های خرید شما عادلانه و منصفانه است و هم مطمئن هستید با توجه و اعتماد به امتیازدهی و نظرات خریداران دیگر، خریدی خوب و باکیفیت خواهید داشت.

 • تنوع بالای کالاها از طریق ایجاد یک اجتماع گسترده از تأمینکنندگان
 • بیفویز یک بازار بزرگ و گسترده در صفحه نمایش کوچک شما است. یکی از رسالت‌های بیفویز در زمینه‌ی تأمین کالا، ایجاد یک اجتماع گسترده از تأمین‌کنندگان است. با ورود و جست‌وجو در بیفویز حتماً شگفت‌زده خواهید شد که علاوه بر محصولات شناخته شده‌ی بازار، محصولاتی را مشاهده می‌کنید که قبلاً نمی‌شناختید. وقتی به‌عنوان مشتری وارد بیفویز می‌شوید، دنیای بزرگی از محصولات مختلف را در برابر خود مشاهده خواهید کرد؛ محصولاتی که برای کسب‌وکار خود به آن‌ها احتیاج داشتید اما از وجود آن‌ها بی‌اطلاع بودید!

 • استفاده از چهار روش پرداخت متنوع و با مزایا: آنلاین، نقدی، چک و کیفِ پول امانی
 • رکن اول در خریدهای یک مشتری آنلاین، تنوع بالای روش‌های پرداختی است. وقتی روش‌های پرداخت آسان و متنوع باشند، شما می‌توانید بسته به نیاز و راحتی خود، تصمیم به پرداخت بگیرید. روش‌های پرداخت پیش‌بینی‌شده در بیفویز، تمام نیازهای مشتریان برای انواع شکل‌های پرداخت را پوشش می‌دهد. در حال حاضر چهار روش پرداخت در بیفویز وجود دارد:

  • یک: درگاه مستقیم
   بعد از تکمیل سبد خرید و وارد کردن اطلاعات، تنها با یک کلیک و در طول چند ثانیه می‌توانید به درگاه مستقیم پرداخت بیفویز منتقل شوید و با کارت‌های بانکی خود پرداخت را انجام دهید.
  • دو: پرداخت نقدی
   ممکن است روش سنتی، یعنی تسویه نقدی را ترجیح بدهید. یا ممکن است همان لحظه که می‌خواهید سفارش را ثبت کنید موجودی کافی نداشته باشید. با خیال راحت می‌توانید پرداخت نقدی را انتخاب کنید و هنگام تحویل کالا، هزینه را پرداخت کنید.
  • سه: چک
   چون بیفویز یک بازار آنلاین مربوط به خریدهای عمده است، پیش‌بینی کرده‌ایم که ممکن است خریدهای شما به مبلغ‌های درشت برسد. در خریدهای عمده پرداخت چنین مبالغی به‌صورت چک امری است کاملاً عادی. در بیفویز زیرساخت‌های خرید و پرداخت از طریق چک پیش‌بینی شده است و شما می‌توانید به‌راحتی از طریق چک پرداخت‌های خود را انجام دهید.
  • چهار: کیفِ پولِ امانی بیفویز
   کیف پولِ امانی یکی از مهم‌ترین ویژگی‌ها بیفویز است که به‌صورت تخصصی و بر اساس شناخت نیازهای شما خریدارانِ عمده طراحی‌شده است. با استفاده از کیف پول امانی بیفویز، شما می‌توانید مبلغی را به‌صورت آنلاین در حساب بیفویز خود واریز کنید. این مبلغ به‌صورت اعتبار در کیف پول امانی شما لحاظ می‌شود و می‌توانید آزادانه و تا سقف اعتبار شارژ شده، به خرید بپردازید.

  در نگاه اول این ویژگی چیزی مانند تنخواه است؛ اما کیف پول بیفویز فراتر از یک تنخواه ساده عمل می‌کند. مزیت استفاده از کیف پول امانی بیفویز، تخفیف‌ها و مزایای اعتباری ویژه‌ای است که در اختیار شما قرار می‌گیرد. این تخفیف‌ها و مزایا در کنار تخفیف‌ها و پروموشن‌ها روتین سایت، می‌تواند به میزان قابل‌توجهی هزینه‌های شما را کاهش دهد.

  اگر برای خریدهای مجموعه‌ی خود یک نیروی مشخص دارید، می‌توانید با اختصاص یک مبلغ ثابت به‌عنوان تنخواه هزینه‌های خرید، خیال خود را از بابت کلنجار رفتن با اختصاص هزینه برای هر خرید کوچک و بزرگ راحت کنید.

 • گزارشات دقیق و در لحظه (Real Time) برای بررسی، حساب داری و مدیریت بهتر خریدها
 • در خریدهای عمده یکی از مهم‌ترین فاکتورها، گزارشات و فاکتورهای دقیق و طبقه‌بندی شده است. بیفویز ضمن ارائه صورتحساب‌های دقیق دوره‌ای، هر زمان که از حساب شما خریدی صورت بگیرد، شما را از طریق راه‌های ارتباطی معین‌شده ، باخبر می‌کند.

  پس با بیفویز می‌توانید هم به‌صورت در لحظه (Real Time) در جریان خریدهای صورت گرفته از حسابتان باشید و هم در پایان می‌توانید گزارشات دقیق و طبقه‌بندی‌شده را برای امور حساب داری در اختیار داشته باشید. و همه می‌دانیم هیچ‌چیزی فوق‌العاده‌تر از فاکتورهای متحدالشکل، دقیق و شفاف برای انجام امور مالی و حسابداری نیست!

 • بهره‌مندی از یک بازار تنظیم‌شده به واسطه‌ی تعدد و حضور فعال تمام تأمین کنندگان
 • در روش‌های سنتی‌تر، یک خریدار عمده معمولاً برای ترس از گرانی‌ها یا تمام شدن و نایاب شدن یک محصول در بازار، بیش از نیاز خود خرید انجام می‌دهد که این امر باعث افزایش غیرضروری هزینه‌های هر خرید می‌شود.

  بازار و فروش در بیفویز به خاطر وجود انبوهی از تأمین‌کنندگان و حضور گسترده آن‌ها، به شیوه‌ای درست تنظیم می‌شود و به همین جهت مشتریان کمبودی از نظر تأمین کالاهای موردنیاز خود پیدا نمی‌کنند.

  این یعنی شما هنگام خرید یک کالا، نباید بابت تمام شدن موجودی آن در روزها و ماه‌های آینده نگران باشید. درنتیجه می‌توانید در هر خرید، صرفاً بر اساس میزان مورد نیاز خود خرید را انجام دهید و از یک بازار تنظیم‌شده بهره‌مند شوید.

 • بهره‌مندی از کمپین‌های ویژه و مخصوص Low season و High season
 • فصل‌های کم‌رونق (Low season) و پررونق (High season) یکی از دغدغه‌های همیشگی فعالین صنایع اقامتی و پذیرایی و تفریحی است. فصل‌های کم‌رونق (Low season) معمولاً خریدها به‌صرفه نیست و دخل‌وخرج را دچار مشکل می‌کند و در فصل‌های پررونق (High season) معمولاً نیاز به خریدهای پرسود و ارزان‌تر بیش از همیشه احساس می‌شود.

  در بیفویز تصمیم گرفته‌ایم که با در نظر گرفتن هردوی این بازه‌های زمانی، به پشتوانه تخصص و کارشناسی حرفه‌ای خود و با همکاری مستمر با تأمین‌کنندگان، کمپین‌هایی ویژه و مخصوص این دوره‌های زمانی ایجاد کنیم تا رونق بازار برای مشتریان حفظ شود و بتوانند خریدهایی به‌صرفه و رضایتمند داشته باشند.

بستن
 • کاهش هزینه‌های بازاریابی سنتی از طریق قرار گرفتن در معرض دید تعداد زیادی از مشتریان هدف
 • یک تأمین‌کننده محصولات عمده، معمولاً تعداد قابل‌توجهی ویزیتور و مسئول فروش دارد که همه‌ی آنها هزینه‌های مالی خاص خود را دارند. فروش در بیفویز به معنای حذف هزینه‌های بازاریابی و تبلیغات نیست، بلکه به معنای کاهش قابل‌توجه آن است.

  از آنجایی که بیفویز یک سایت تخصصی فروش عمده محصولات صنایع پذیرایی ، تفریحی و اقامتی است، تنها مشتریان هدف این صنایع مخاطب آن هستند. با توجه به کثرت مشتریان هدف که به‌صورت روزانه از سایت بازدید انجام می‌دهند لازم نیست برای فروش محصولات خود، تبلیغات گسترده انجام دهید یا با استخدام بازاریاب به دنبال مشتری باشید؛ بدون این هزینه‌ها هم، روزانه تعداد زیادی مشتری حتماً از مغازه آنلاین و محصولات شما بازدید خواهند کرد.

  تنها کاری که باید انجام دهید حفظ کیفیت و ارائه قیمت‌های منصفانه است تا خرید شما بدون هزینه‌های گزاف بازاریابی تضمین شود.

 • حضورِ فعال و فروش در یک نمایشگاه بزرگ و دائمیِ آنلاین
 • وقتی در بیفویز ثبت‌نام کنید و پنل فروش خود را راه‌اندازی کنید، مانند این است که در یک بازار شلوغ و پربازدید و معتبر، یک مغازه‌ی دو دهنه‌ی بزرگ بازکرده باشید. یا مانند این است که در یک نمایشگاه تخصصی دائمی، همواره حضور فعال داشته باشید. روزانه افراد زیادی از خریداران این بازار تخصصی از بیفویز بازدید می‌کنند که این برابر است با بازدید کردن از محصولات شما. می‌توانید از این امکان برای معرفی محصولات و برند خود استفاده کنید.

 • استفاده از امکانات تخصصی و کم‌هزینه‌ی بازاریابی درون برنامه‌ای بیفویز
 • در بیفویز احتیاجی به بازاریاب ندارید، بازاریاب محصولات شما خودتان هستید که با حضور فعالتان در سایت به نمایش و فروش محصولاتتان می‌پردازید. اما در بیفویز می‌توانید با استفاده از امکانات بازاریابی درون برنامه‌ای برای نمایش هرچه بهتر دیده شدن و افزایش فروش خود تلاش کنید.

  به‌جز تبلیغات درون سایت (بنرهای تبلیغاتی و شرکت در بخش‌های ویژه‌ی فروش)، می‌توانید از مشاوره‌های تخصصی بیفویز در امر تبلیغات، شناسایی مشتریان هدف و بهینه کردن فروش استفاده کنید. مشاوره‌های بیفویز با رصد دقیق و کارشناسی تخصصی بازار فروش، می‌تواند به شما مشاوره‌های ارزشمندی ارائه کند

  این مشاوره‌ها و تبلیغات درون برنامه‌ای در عین اینکه مخاطبِ هدف گسترده و پرجمعیتی دارد، برای شما هزینه‌های به‌صرفه‌تری نسبت به روش‌های سنتی بازاریابی خواهد داشت.

 • پنل مدیریتی منعطف و سازگار با پلتفرم‌های مختلف
 • وقتی‌که فروش شما در بیفویز وارد چرخه‌ی سرعت و حجم بالای خود بیافتد، حتماً احتیاج دارید که در شرایط و زمان‌های مختلف، آمار فروش و سفارش‌های خود را به‌صورت لحظه‌ای بررسی کنید. در بیفویز می‌توانید از طریق سایت و پنل کاربری به مدیریت امور فروش خود بپردازید. این سایت با طراحی واکنش‌گرا (Responsive design) و منعطفِ خود برای هر صفحه‌نمایش و دیوایسی با هر اندازه‌ای بهینه شده است.

 • پورسانت‌های منعطف و منصفانه متناسب با نوع کالاهای ارائه‌شده
 • ما در بیفویز به خوبی از دغدغه ها و هزینه های فروش برای شما تأمین‌کنندگان آگاه هستیم. به همین جهت با شناسایی نیازها و دغدغه های شما و متناسب با آن، تلاش کرده ایم در قراردادها پورسانت های منصفانه و منعطفی را متناسب با نوع کالاهای ارائه شده توسط شما ، در نظر بگیریم.

 • رشد و تداوم فروش از طریق کمپین‌های ویژه و کمپین‌های فصلی
 • حتماً شما نیز با اصطلاح فصل‌های مرده‌ی فروش آشنا هستید. در بیفویز دیگر چیزی به عنوان فصل‌های مرده نداریم و می‌خواهیم شرایطی را به وجود بیاوریم که شما به‌عنوان فروشنده، بتوانید در تمام روزهای سال یک فروش تضمین‌شده داشته باشید.

  در همین راستا، بیفویز در نظر دارد با اتکا به تجربیات و تخصص خود طی کمپین‌های تبلیغاتی ویژه و گسترده‌ای که تنظیم می‌کند، یک فضای مناسب برای جذب بالای مشتریان مختلف در فصل‌های کم‌فروش به وجود بیاورد و آن‌ها را به خرید در این فصل‌ها ترغیب کند تا مشکل فروش در این فصل‌ها را برای همیشه برطرف کند.

  به‌جز کمپین‌های مربوط به فصل‌های کم‌فروش، کمپین‌های ویژه‌ای برای افزایش فروش در طول سال تنظیم و طراحی‌شده است. این کمپین‌ها با تعدد مناسب خود در طول سال طوری تنظیم‌شده است که شما با شرکت در این کمپین‌ها می‌توانید به میزان شگفت‌انگیزی فروشِ روتین خود را افزایش دهید.

چرا خرید از بیفویز فوق العاده است
چرا فروش در بیفویز فوق العاده است
چرا از بیفویز خرید کنیم؟
 • کاهش هزینه‌های نیروی انسانی و هزینه‌های مبهم واسطه‌های بازار خرید عمده
 • تضمین عادلانه‌ترین قیمت از طریق ایجاد یک بازار رقابتی و آزاد
 • تنوع بالای کالاها از طریق ایجاد یک اجتماع گسترده از تأمینکنندگان
 • استفاده از چهار روش پرداخت متنوع و با مزایا: آنلاین، نقدی، چک و کیفِ پول امانی
 • گزارشات دقیق و در لحظه (Real Time) برای بررسی، حساب داری و مدیریت بهتر خریدها
 • بهره‌مندی از یک بازار تنظیم‌شده به واسطه‌ی تعدد و حضور فعال تمام تأمین کنندگان
 • بهره‌مندی از کمپین‌های ویژه و مخصوص Low season و High season
مشاهده بیشتر
چرا از بیفویز خرید کنیم؟
 • کاهش هزینه‌های بازاریابی سنتی از طریق قرار گرفتن در معرض دید تعداد زیادی از مشتریان هدف
 • حضورِ فعال و فروش در یک نمایشگاه بزرگ و دائمیِ آنلاین
 • استفاده از امکانات تخصصی و کم‌هزینه‌ی بازاریابی درون برنامه‌ای بیفویز
 • پنل مدیریتی منعطف و سازگار با پلتفرم‌های مختلف
 • پورسانت‌های منعطف و منصفانه متناسب با نوع کالاهای ارائه‌شده
 • رشد و تداوم فروش از طریق کمپین‌های ویژه و کمپین‌های فصلی
مشاهده بیشتر

بی شمار تامین کننده

شما می توانید از بین بی شمار تامین کننده ما بهترین و مناسب ترین را انتخاب کنید

تضمین بهترین قیمت

بهترین قیمت را از ما بخواهید تضمین بهترین قیمت در تمامی کالاها

امکان مقایسه

بین برند ها و محصولات به راحتی مقایسه انجام دهید و بهترین را انتخاب کنید

wave
Benefits
1800

نوع محصول

200,000,000

خرید موفق

120

سفارش امروز

280

برند ثبت شده

بستن

نحوه خرید از بیفویز

خرید در بیفویز شش مرحله‌ی ساده و سریع دارد که زمان فرایند خرید را برای شما نسبت به روش‌های معمول و سنتی تا ده‌ها برابر کاهش می‌دهد.

 • ثبت‌نام اولیه در چند ثانیه با چند کلیک ساده و ورود به حساب کاربری اولیه
 • ثبت‌نام اولیه در بیفویز تنها به‌اندازه چندبار بار فشردن کلید موس و تایپ چند کلمه طول خواهد کشید. تنها باید نام کاربری و رمز خود، نام برند یا کسب‌وکار، زمینه‌ی کسب‌وکار (هتل، کافه، رستوران، باشگاه و..) و استان خود را انتخاب کنید.

  به این طریق حدفاصل قصد شما برای خرید تا پیدا کردن محصولات موردنیازتان، تنها چند ثانیه زمان خواهد برد. ثبت‌نام اولیه صرفاً جهت راهنمایی کردن بهتر شما است تا سریع‌تر به چیزهایی که دنبالش هستید، برسید. باقی اطلاعات ثبت نامی هنگام نهایی کردن سفارش از شما گرفته می‌شود.

 • دو: ورود و مشاهده حالت بهینه شده ی سایت متناسب با اطلاعات و نیاز شما
 • بعد از ثبت‌نام اولیه به‌راحتی می‌توانید با نام کاربری و رمزی که تعریف کرده‌اید، وارد سایت بشوید. با توجه به اطلاعات اولیه‌ای که وارد کرده‌اید محصولات و تأمین‌کنندگان موردنیاز شما به‌صورت بهینه برای شما نمایش داده خواهد شد.

  به‌عنوان مثال دیگر لازم نیست هنگام جست‌وجوی محصول، به شهرهای تحت پوشش تأمین‌کننده‌ها توجه کنید چراکه تمام تأمین‌کنندگان نمایش داده شده، استان شما را پوشش می‌دهند.

 • جست‌وجو محصول از طریق منوی جست‌وجوی پیشرفته، یا جست‌وجو در طبقه‌بندی های تخصصی و یا جست‌وجوی راحت در بخش‌های ویژه‌ی تخفیف‌دار
 • می‌توانید از قابلیت جست‌وجوی ساده و جست‌وجوی پیشرفته‌ی سایت برای پیدا کردن محصول موردنظر خود استفاده کنید.


  علاوه بر این، می‌توانید از طبقه‌بندی تخصصی سایت که مطابق کسب‌وکارهای تخصصی شما طراحی شده، برای رسیدن به محصولات و نیازهای خود استفاده کنید.

  ویژگی منحصربه‌فرد بیفویز در این زمینه، نمایش پیش‌فرض محصولات تخفیف‌دار ویژه است که مطابق با کسب‌وکار شما پیشنهادشده است. به‌عنوان‌مثال اگر یک کافه‌دار باشید، محصولات تخفیف‌دار ویژه‌ی مناسب کسب‌وکار کافه و رستوران برای شما نمایش داده خواهد شد.

 • مقایسه‌ی قیمت و مزایای محصول بین برندها و تأمین کنندگان مختلف
 • بسیار پیش می‌آید که یک نوع محصول، چندین تأمین‌کننده و برند متفاوت داشته باشد. هنگام خرید از بیفویز می‌توانید میزان اعتبار و رتبه‌ی تأمین‌کنندگان، درصد تخفیف و مزایای آن‌ها (ارسال و خدمات رایگان) را در چند نگاه بررسی کنید و مطابق نیاز خود بهترین انتخاب را کنید؛ چراکه تمام این اطلاعات و مزایا به‌صورت بهینه و خلاصه به شما ارائه می‌شود.

  بعضی تأمین‌کنندگان نیز امکان ارسال نمونه کالا برای بررسی‌های بهتر و دقیق‌تر شما را هم فراهم می‌کنند.

 • انتخاب روش پرداخت مناسب خود از میان چهار روش پیشنهادی آنلاین، نقدی، چک. یا کیفِ پول امانی بیفویز
 • بعد از انتخاب نهایی محصولات و تعداد آن‌ها، می‌توانید یک از انواع روش پرداخت را متناسب با شرایط خود انتخاب کنید. پرداخت مستقیم اینترنتی، پرداخت نقدی هنگام تحویل، پرداخت با چک و پرداخت از طریق کیف پول امانی بیفویز (با تمام مزایای خاص آن). انتخاب و تأیید هرکدام از آن‌ها کمتر از یک دقیقه وقت شما را خواهد گرفت.

 • تأیید نهایی سفارش از طریق ارائه اطلاعات تکمیلی
 • بعد از انتخاب روش پرداخت، اطلاعات تکمیلی خود را وارد کنید و منتظر باشید که سفارشات به‌دستتان برسد.

بستن

نحوه فروش از بیفویز

فروش در بیفویز 8 مرحله دارد که در طول این مراحل، ما با همکاری شما سعی می‌کنیم بازار فروشی متمرکز، دقیق و متحدالشکل ایجاد کنیم. در این بخش به معرفی و توضیح خلاصه هرکدام می‌پردازیم، شما می‌توانید بعدها از راهنماهای تصویری پنل فروشندگان برای درک دقیق‌تر این فرایند، استفاده کنید.

 • ثبت‌نام و بارگذاری قرارداد و کلیه مدارک موردنیاز محصولاتی که تأمین می‌کنید.
 • در مرحله‌ی اول باید به ثبت‌نام خود بپردازید که شامل اطلاعات ابتدایی از کسب و کار شماست (نام شرکت، آدرس، تلفن و .. )

  بعد از ثبت اطلاعات ابتدایی، باید مدارک حقوقی لازم مربوط به شرکت و محصولاتی که تأمین می‌کنید را در سایت بارگذاری کنید. در هنگام ثبت‌نام شما راهنمایی خواهید شد که با توجه به زمینه‌ی کاری خود چه مدارکی را باید حتماً ارائه کنید.

  قدم بعدی، امضای قرار داد است که برای راحتی و تسریع امور، نیازی به مراجعه‌ی حضوری نیست و شما صرفاً باید فایل قرار داد را دانلود کرده و پس از امضا و مهر آن، مدارک را مجدداً در سایت اسکن و بارگذاری کنید.

 • ورود به پنل تأمین‌کنندگان بیفویز
 • بعد از ثبت‌نام و تأیید شما از طرف سایت، می‌توانید به‌راحتی وارد پنل شده و از اکثر امکانات آن استفاده کنید. این قسمت میز کار شما در بیفویز هست و تمام امور مربوط به ثبت کالا، پیگیری سفارش‌ها و صورتحساب‌ها از طریق این پنل به‌صورت در لحظه (Real Time) در دسترس شماست.

 • جست‌وجو و محصولات موجود در سایت و در صورت نیاز ثبت محصول جدید
 • ثبت محصول در بیفویز دو حالت دارد. یا کالا و محصول شما قبلاً در سایت توسط تأمین‌کننده‌ی دیگری ثبت شده است یا قبلاً هرگز مشابه کالای شما در سایت وارد نشده است. به همین منظور شما به‌عنوان تأمین‌کننده حتماً باید قبل از ثبت محصول جدید با جست‌وجو در سایت از وضعیت و موجودیت کالای مورد ارائه، مطمئن شوید.

  فروش محصولات موجود در سایت:
  اگر محصول ارائه‌شده توسط شما قبلاً در سایت ثبت‌شده باشد، شما لازم نیست برای ثبت کالا اقدامی انجام دهید. صرفاً از طریق منوها و گزینه‌های موجود در پنل، می‌توانید اقدام به درخواست برای فروش کالا بکنید و قیمت خود را به مدیریت سایت بیفویز اعلام کنید.

  فروش محصولات جدید :
  اگر محصول شما قبلاً در سایت وارد نشده باشد، باید شخصاً به درخواست ثبت محصول بپردازید. این کار شامل انجام امور آپلود عکس‌های مناسب، نوشتن شرح کالا و واردکردن دقیق و اصولی اطلاعات فنی محصول است. بعد ارائه این اطلاعات، درخواست ثبت کالا را برای تأیید مدیریت ارسال می‌کنید

 • تأیید کالاهای ثبت‌شده و قیمت‌های پیشنهادی شما از سوی تیم مدیریت و پایش بیفویز
 • درصورتی‌که صرفاً درخواست فروش محصولات داخل سایت را داشته باشید، باید از طریق پنل مدریتی خود، قیمت مورد نظر خود را به سایت بیفویز اعلام کنید. بعد از بررسی و تأیید مدیریت بیفویز، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، می‌توانید به لیست تأمین‌کنندگان و فروشندگان کالای مورد نظر اضافه شوید. درصورتی‌که کالای شما قبلاً در سایت وارد نشده باشید، بعد از ثبت درخواست فروش کالا و ارائه تمامی اطلاعات مربوط به آن، محصول شما و اطلاعات فنی آن توسط تیم بررسی¬کننده‌ی سایت ارزیابی‌شده و در صورت بی‌اشکال بودن آن، تأیید می‌شود. سپس می‌توانید بلافاصله به قیمت‌گذاری اولیه‌ی محصول بپردازید.

 • ارائه قیمت‌های پیشنهادی، تعیین تنوع‌های محصول و اعلام موجودی و میزان تخفیف‌ها
 • بعد از تأیید نهایی محصول از سوی مدیریت، شما می‌توانید به‌راحتی به قیمت‌گذاری در سایت بپردازید. در این بخش، باید قیمت مربوط به هرکدام از تنوع¬های محصول را متناسب با گونه‌ی آن تعیین کنید. بعد از تعیین قیمت، باید به‌طور تضمینی و دقیق، موجودی در نظر گرفته‌شده برای فروش را وارد کنید. این اعلام موجودی به بیفویز کمک می‌کند که از تعهد به ارسال سفارش‌های بیش‌ازحد موجودی جلوگیری کند. سپس درصورتی‌که برای خریدهای عمده در بازه‌های تعدادی مشخص تخفیف خاصی را ارائه می‌کنید، باید میزان آن تخفیف‌ها و بازه‌های تعدادی کالا را مشخص کنید تا در هنگام خرید به خریدار نشان داده شود.

 • اعلام و ارائه جزئیات مربوط به ارسال کالا به مشتری
 • در این قسمت باید تعیین کنید که متعهد به ارسال چندروزه هستید و همچنین روش و هزینه‌های ارسال کالا از سوی شما به چه صورت است. مناطقی که برای ارسال تحت پوشش خود دارید را نیز باید تعیین کنید. درصورتی‌که برای سقف مشخصی از خرید، ارسال رایگان در نظر دارید، باید در همین قسمت به تعیین آن بپردازید.

 • اعلام روش‌های پرداختی موردپذیرش شما
 • در این قسمت باید تعیین کنید که از چه روش‌های پرداختی پشتیبانی می‌کنید. شما آزاد هستید که متناسب با سیاست‌های شخصی فروش خود، یکی یا چند یا همه‌ی روش‌های پرداختی ارائه‌شده در بیفویز را پشتیبانی کنید.

  این روش‌های پرداختی شامل: پرداخت آنلاین از درگاه بیفویز، پرداخت نقدی هنگام تحویل، پرداخت به‌صورت چک و پرداخت و تسویه با کیف پول امانی بیفویز است.

 • نمایش محصول در سایت و شروع فروش کالا
 • به‌محض ثبت آخرین اطلاعات ضروری فروش، محصول شما وارد بازار بزرگ و آنلاین بیفویز می‌شود و شما به‌عنوان عضوی از خانواده‌ی بزرگ تأمین‌کنندگان بیفویز، می‌توانید به معرفی و فروش محصولات خود بپردازید.

نحوه خرید از بیفویز

 • ثبت‌نام اولیه در چند ثانیه با چند کلیک ساده و ورود به حساب کاربری اولیه
 • دو: ورود و مشاهده حالت بهینه شده ی سایت متناسب با اطلاعات و نیاز شما
 • جست‌وجو محصول از طریق منوی جست‌وجوی پیشرفته، یا جست‌وجو در طبقه‌بندی های تخصصی و یا جست‌وجوی راحت در بخش‌های ویژه‌ی تخفیف‌دار
 • مقایسه‌ی قیمت و مزایای محصول بین برندها و تأمین کنندگان مختلف
 • انتخاب روش پرداخت مناسب خود از میان چهار روش پیشنهادی آنلاین، نقدی، چک. یا کیفِ پول امانی بیفویز
 • تأیید نهایی سفارش از طریق ارائه اطلاعات تکمیلی
مشاهده بیشتر
همین حالا خرید کن
همین حالا در بیفویز بفروشید

نحوه فروش از بیفویز

 • ثبت‌نام و بارگذاری قرارداد و کلیه مدارک موردنیاز محصولاتی که تأمین می‌کنید.
 • ورود به پنل تأمین‌کنندگان بیفویز
 • جست‌وجو و محصولات موجود در سایت و در صورت نیاز ثبت محصول جدید
 • تأیید کالاهای ثبت‌شده و قیمت‌های پیشنهادی شما از سوی تیم مدیریت و پایش بیفویز
 • ارائه قیمت‌های پیشنهادی، تعیین تنوع‌های محصول و اعلام موجودی و میزان تخفیف‌ها
 • اعلام و ارائه جزئیات مربوط به ارسال کالا به مشتری
 • اعلام روش‌های پرداختی موردپذیرش شما
 • نمایش محصول در سایت و شروع فروش کالا
مشاهده بیشتر
تامین کنندگان

تامین کنندگان

تامین کنندگان

تیم ما

personal picture

علیرضا فرخمهر

بنیان گذار و مدیرعامل

personal picture

پیمان پور حقانی

لیدر منابع انسانی

personal picture

شایان فلاح

لیدر برندینگ

personal picture

روزبه شامخی

لیدر IT

personal picture

حسین اکبریان

کارشناس ارشد منابع انسانی

personal picture

شایان فلاح

لیدر برندینگ

personal picture

امیر حسین حنیفه

کارشناس IT